Rezervovat

O našem posedu

Posed Nad Lesem začal jako bláznivý nápad, který se nečekaným překážkám navzdory nakonec uskutečnil. Pořídili jsme nám i vám kousek přírody do pulzujícího velkoměsta. Relax, detox, návrat k sobě? Popsat se to úplně nedá, musíte to zažít.

Posed se nachází na zalesněném kopci nad Vltavou, na našem soukromém pozemku, kde také bydlíme. V klidné oáze mezi smrčky a borovicemi, kde hluk působí výhradně štěbetající ptactvo a radostný štěkot psů. Ve slepé ulici v lese, a zároveň 30 minut městskou dopravou od historického centra Prahy.

Co vás u nás čeká?

  • Sympaticky minimalistický obytný prostor (2,5 x 3m) se vším, co potřebujete
  • Velkorysý výhled z lesa do údolí vilové čtvrti
  • Interiér ze smrkového dřeva, který se přizpůsobí vašim představám (ze stolu je rázem další lůžko a naopak)
  • Přírodní design a s láskou vybrané stylové doplňky
  • Komorní osvětlení a dvě elektrické zásuvky, kde si nabijete svá mobilní zařízení
  • Olejové elektrické topení, ideální i pro alergiky
  • Odpočinkové "chillout" horní patro včetně dvou-tří pohodlných matrací a čtecí lampičky
  • Větrací okénka s moskytiérou a venkovní lucerna, abyste nezabloudili:)
  • Parking v ulici bez poplatku
 

Komfort i v lese

Pár kroků od posedu je vám k dispozici samostatné útulné zázemí s moderní koupelnou (sprcha, splachovací WC, umyvadlo, žebříkové topení) a plně vybaveným kuchyňským koutkem, kde najdete elektrickou plotýnku, čajovou konvici, moka konvičku, lednici, dřez, kompletní nádobí a potřeby pro jednoduché vaření). V prostoru je kromě elektrického osvětlení i přirozené světlo díky střešnímu oknu s výhledem do větvoví naší nejkrásnější borovice.

A co ještě?

V posedu najdete barel s pitnou vodou, úložný prostor, knížky, deskové hry, deky a polštářky a další důležité maličkosti. Kdyby vám cokoli chybělo, rádi doplníme.

Outdooroví nadšenci jistě ocení upravený plácek s ohništěm, v hezkém počasí jsou k dispozici i lehátka nebo maxi houpací síť. Po dohodě vám rádi zapůjčíme i jízdní kola, abyste si mohli užít nejoblíbenější pražskou cyklotrasu podél Berounky až na Karlštejn. Milovníci vypletených raket si mohou rezervovat náš lesní tenisový kurt.

Máte další požadavky nebo přání?
Napište nám.

info@posednadlesem.cz

sněženky Obraz SOVA interior